לוגו מסגריית ליבוביץ
 

מעקות ברזל

 
מה נדרוש ממעקות:

 
 שיבטיחו שהילדים (וגם המבוגרים) יעלו וירדו במדרגות בבטחה.
 שיהיהו מספיק חזקים ועמידים כדי ללוות אתכם לאורך שנים.
 שיצריכו תחזוקה מינימאלית.
 שיהיהו עמידים בפני נזקים כגון שריטות, חלודה, התפוררות וכד'.
 שיהיהו מעוצבים ויפים וישתלבו עם העיצוב הכללי של הבית.
 
בקיצור – אתם מחפשים את המעקה המושלם מכל הבחינות. לנו במסגריית לייבוביץ' יש את התשובה החד משמעית בשבילכם – מעקה ברזל! 

למה דווקא מעקות ברזל?

כי הברזל מאפשר יצירת עיקולים וקימורים יפהפיים שחומרים אחרים אינם מאפשרים ושבזכותם המעקה שלכם יהיה באמת מעוצב ולא רק כאילו.
כי מעקות ברזל משתלבים בצורה מושלמת בעיצוב הכללי של הבית, בין אם הוא מעוצב בעיצוב עתיק, רטרו או מודרני. כי אם אתם רוכשים מעקה ברזל במסגריית לייבוביץ' אתם מבטיחים לעצמכם איכות.
המעקות שלנו לא יחלידו בנקודות הריתוך והצבע שלהם לא יתקלף. אנחנו מקפידים לייצר כל מעקה ברזל תוך שימת דגש גם על בטיחות וגם על הגימור, ומספקים לכם מוצר מושלם מכל הבחינות.
כי הם חזקים ועמידים לאורך זמן. יציבים מספיק כדי לעמוד גם במשקל של ילדים שמחליטים "להיתלות" עליהם ומספקים לילדים ולכל אדם אחר ביטחון מרבי בעת עלייה וירידה במדרגות.

מעקות מעוצבים מברזל – כשאסתטיקה ובטיחות נפגשות

עיצוב החלל הפנימי בבית או במבנה כלשהו צריך להתאים לקונספט הכללי של המקום, אם מדובר במבנה עסקי, או לרצון לנטייה של בעלי הבית, בבתים פרטיים. מעקות מעוצבים מברזל הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי מהעיצוב. הם יציבים, הם חזקים ובעיצוב הנכון הם יכולים להעניק מראה וצביון יוקרתי בכל מקום שבו הם מותקנים.

מעקות למדרגות מברזל ועיצוב אלגנטי

כשאנו עוסקים במעקות כאמור לעיל, אין הכוונה למעקות הברזל מהדור הישן, שאותן ניתן לראות רק בסרטים ישנים על ישראל בשנות החמישים או השישים, או בבניינים ישנים יחסית. ההבדל העיקרי בעיצוב שלהם הוא ברושם שהם מותירים על מי שמסתכל בהם. מי שהביט באותם מעקות ישנים לא יכול היה להימנע מההרגשה של סגירות, משהו שדומה לבית כלא. נכון, המעקות שמרו על הבטיחות אבל די פגעו באסתטיקה, בסך הכל. נכון להיום מעקות ברזל הם דבר אחר לחלוטין.

בראש וראשונה – שילוב של חומרים שונים. לעיתים מזומנות משולבים באותם מעקות ברזל גם חלקי זכוכית, שאינם חוסמים את הנוף ואינם יוצרים הפרדה כלשהי. נהפוך הוא – מעקות כאלה יוצרים הרגשת יוקרה. בכל סרט שבו רוצים להדגיש עושר, רואים את גיבור / גיבורת הסרט יורדים בניחותא מקומה עליונה לקומה תחתונה כשהם נשענים על מעקה. המדרגות מדגישות אל גודל הבית או החלל, הירידה בהן מדגישה את העושר.

עיצוב חללים גדולים
בעשורים האחרונים נבנו בישראל, בדומה לתהליך המאפיין מדינות רבות אחרות, עשרות רבות של קניונים ובנייני קומות. אחד הדברים המאפיינים את כולם הוא הניסיון שנעשה להעניק למקומות הללו תחושה של חופש, של מרחב. מעקות ברזל משולבים בזכוכית או מעוצבים בצורה אלגנטית ולא מגושמת, יכולים להעניק בדיוק את התחושה הזאת. מצד אחד עושר, מצד שני מרחב. העובדה שהמעקות הללו נבנו בעיקר לצרכי ביטחון ובטיחות נדחקת לשוליים, משהפכו אלה לחלק אינטגראלי מהנוף וחלק חשוב בעיצוב החלל.

אדריכל או מעצב פנים העוסק בתכנון ועיצוב חללים מתכנן גם מעקות ברזל, אבל הביצוע חייב להימסר לידיהם של אנשי מקצוע, שיעצבו ויתקינו אותם בצורה הטובה, המקצועית וכמובן - הבטיחותית ביותר.


מסגריית לייבוביץ' – אתכם לאורך כל הדרך


אם גם אתם מעוניינים לרכוש מעקה ברזל מעוצב, אנחנו במסגריית לייבוביץ' נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון על פי העדפותיכם האישיות, דרך שלב הייצור ועד לשלב ההתקנה. גם אם לאחר ההתקנה תרצו לשאול או להעיר, הצוות שלנו יעמוד לשירותכם וישמח לסייע לכם ולטפל בכל בעיה, אם תצוץ כזאת.
 
רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין מעקה ברזל חשוב שתדעו, שאנחנו עובדים על פי כל כללי הבטיחות ותקני הייצור, ועושים הכול על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי שעונה על כל הדרישות שלכם.
 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מעקה ברזל מעוצב – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!


| מעקות ברזל || מעקות מעוצבים || מעקה למדרגות || מעקות למדרגות || מעקות ברזל למדרגות |

מסגריית לייבוביץ' – סורגים ועוד מנוהלת על ידי מוטי ליבוביץ', איש מקצוע עתיר ניסיון ומיומנות, מתוך אהבה רבה למקצוע, לתכונותיו המיוחדות של הברזל וליצירה בו. מסגריה זו  ממוקמת בקיבוץ ניר אליהו (ליד כפר סבא) ומעסיקה צוות מסגרים מסורים, אשר רואים עצמם מחויבים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על שירות אמין ואדיב ועל עמידה בלוחות זמנים.
 
מסגרית לייבוביץ' ממשיכה מסורת חיה בת אלפי שנים של עיסוק במסגרות, כאשר כל מסגר מקפיד על עבודה קפדנית ויסודית על כל פרט. עם זאת, צועדת המסגריה עם הקדמה ועושה שימוש בשיטות העבודה של המאה ה-21 ובחומרים שונים, כדי ליצור עבור לקוחותיה את המוצרים הכי טובים.  
 
עבודתו של המסגר

העיסוק במסגרות דורש ידע לא מבוטל במגוון תחומים, לרבות תורת החומרים, שרטוט וקריאה של שרטוטים ותוכניות, שיטות מעשיות של ריתוך והלחמה, עבודה עם מתכות שונות וסטנדרטים                                                 
 
ליצירה של מוצרי מתכת שונים ועוד. בנוסף ללימודים התיאורטיים, על מסגר לעבור גם התנסות מודרכת ולהתנסות בעבודה מעשית, בטרם יוכל לצאת לדרכו העצמאית ולבצע עבודות עבור לקוחות.   
 

מסגרים מבצעים עבודות מתכת שונות, לרבות ייצור, תיקון ואחזקה של מוצרי מתכת. המסגר האומן יודע להביע בעבודתו, לא רק את ההיבט היישומי, אלא גם למזוג לעבודותיו היבט אומנותי, אשר מעניק לכל עבודה את הייחודיות שלה. לכל מוצר אותו מייצר המסגר יש אופי משלו, ובכל אחד אתגרים האופייניים לו. לכן, מרתק לראות מסגר בעבודה ולראות כיצד המתכות השונות מתמסרות לו והופכות למוצרי מתכת שימושיים, חזקים ויפים להפליא.         
עם מומחיות רבת שנים מבצעת מסגריית ליבוביץ' עבודות מסגרות מכל סוג, ומספקת פתרונות איכותיים לכל דרישה, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.
 
בין מגוון עבודות המסגרות אותן מבצעת מסגרית לייבוביץ':
גדרות ממתכות שונות
שערים חשמליים
שערים לבית
סורגים לחלונות
סורגים לבית
מעקות ברזל
סוככים ופרגולות
גלריות וקונסטרוקציות
מבני מתכת
דלתות כניסה
עבודות מסגר מיוחדות
סורגים
מחפשים מסגר?
בין אם דרוש לכם מסגר באופן חד פעמי או שעבודות מסגרות דרושות לכם באופן שוטף, בין אם מדובר בעבודה קטנה או בפרויקט רחב היקף, מסגריית לייבוביץ' תשמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות, וללוות אתכם לכל אורך הדרך.
 
מסגריית ליבוביץ' – איכות חקוקה בברזל  

התמחות - שערים חשמליים


סורגים – להביט החוצה בבטחה

בעיית הביטחון האישי וביטחון הרכוש הינה אחת הבעיות הבלתי פתורות הן במדינת ישראל והן בעולם כולו. מעשי התפרצות וגניבה הפכו לעניין שבשגרה וכל בית אב מחפש דרך למנוע או להפחית את הסיכוי לפגיעה ברכושו. אחת הדרכים המקובלות היא התקנת סורגים על הפתחים בבית שעלולים לקרוץ לפושעים וגנבים.

סורגים – חובת ההתקנה
סורגים נועדו בעיקר על מנת למנוע או לעכב את מי שמנסה להתפרץ למבנה מוגן כלשהו, ולרוב הם אכן עושים את העבודה. דיירי בתים פרטיים או צמודי קרקע מחויבים בהתקנת סורגים הן משום העובדה שהפריצה לבית חד קומתי או דו קומתי קלה יותר יחסית והן משום העובדה שבתים כאלה מרוחקים זה מזה, מה שנותן בידי אנשים חורשי רעה זמן רב יותר לבצע את זממם.

אבל החובה העיקרית מגיעה מכיוון חברות הביטוח, הדורשות התקנת סורגי בטיחות כתנאי להנפקת פוליסת ביטוח לבית. גם דיירי בתים משותפים הגרים בקומות התחתונות מחויבים על ידי חברות הביטוח בהתקנת סורגים, בדיוק מאותה סיבה. הקומות הראשונות הן בדרך כלל קומות הקורצות לפורצים וגנבים למיניהם, אם הן אינן מוגנות בסורגים.

סוגים שונים של סורגים
רבים טועים לחשוב שהתקנת סורגי ביטחון פוגעת בהכרח פגיעה קשה בחזות הבית ובמראה האסתטי שלו, ולא כך הדבר. אמנם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בולטים מדי ודי מכוערים, אבל בשנים האחרונות חלו שינויים המאפשרים אסתטיקה בצד ביטחון וכיום ניתן להתקין סורגים מיוחדים הניתנים לפתיחה, כך שהבית מוגן כשהם סגורים אבל אם בני הבית מעוניינים לפתוח את החלון לרווחה, הדבר ניתן להיעשות בלא קושי.

סורגים לבתי עסקים
הביטוח מחייב התקנת סורגים גם על חלונות ראווה, אשר חייבים להיות סגורים כאשר העסק איננו פעיל. ניסיון העבר מוכיח כי אלה מנעו לא פעם ניסיון התפרצות. מובן מאליו, עם זאת, ששום בעל עסק לא ישאיר חפצי ערך בוויטרינה, גם אם היא מוגנת.

התקנת סורגים חייבת להתבצע על ידי אנשים מקצוע מביני עניין. התקנה לא נכונה או לא איכותית תקל על הפושעים לבצע את זממם. התקנה מקצועית ונעילה נכונה בשיתוף עם אמצעי הגנה נוספים עשויה לתת מענה הולם לבעיית בטחון הרכוש.

מעקות הינם סמל לבטיחות וכולנו משתמשים בהם באופן
יום יומי גם מבלי לשים לב.
מעקות מעוצבים מברזל הם המעקות האיכותיים ביותר,


 


נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים