לוגו מסגריית ליבוביץ
 

סורגים לחלונות,סורגים מעוצבים וסורגים לבית

למה צריך סורגים לחלונות ?

עברתם לדירת קרקע? מתגוררים בקומה גבוהה וחוששים שהילדים יטפסו על החלון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. מסגריית ליבוביץ מתמחה בייצור סורגים לחלונות בהתאמה מושלמת למפתח החלון ולהעדפות העיצוביות שלכם, תוך התחייבות לאספקת מוצר חזק ובטוח שיספק לכם ולילדיכם הגנה מלאה מכל הבחינות.

   
           

סורגים לבית – לדעת שאתם בטוחים

למרות שאנחנו חיים בעולם מתקדם שבו הכול ממוחשב, הרי שישנם עדיין מוצרים שאין להם תחליף. הדבר נכון בתחומים רבים בחיים, כמו גם בתחום הביטחון האישי. אז אמנם, היום ניתן להתקין בבית מערכת אזעקה משוכללת ו/או שער חשמלי, על מנת להרגיש בטוחים ומוגנים בין כותלי הבית, אולם כל הפתרונות הללו אינם מספקים את אחת ההגנות החשובות ביותר – הגנה מפני נפילה. גם אם תתקינו מערכת אזעקה מתקדמת בבית או מצלמות אבטחה מהסוג הטוב ביותר שקיים היום בשוק, הרי שאם תסתפקו בהם והילד שלכם יטפס על החלון שבדירה הנמצאת בקומה השביעית, כל אלה לא יוכלו לעזור. בדיוק מסיבה זאת חשוב מאוד להתקין סורגים לבית ולחלונות מסוג איכותי, שיספקו לכם ולילדכם ביטחון מסוג אחר, שהוא לא פחות חשוב.

50
סורגים לחלון הבית דגם 231
4
3
2
1
דגם 226 סורג מעוצב מעויינים
559110
דגם 215: סורג ישר מסוגנן א'
559109
דגם 214: סורג ישר עם דוגמת פרפר ומוטות מפותלים
559108
דגם 211: סורג הזזה 2 כנפיים בשילוב דוגמת מעויינים
559107
דגם 210: סורג הזזה בשילוב פרזול
559106
דגם 205: סורג בטן סטנדרטי
559105
דגם 204: סורג בטן עם דוגמת יהלום
559104
דגם 225 סורג מעקה דוגמת גפן
559103
דגם 221: דלת סורג ירושלמי מעוצב
559102
דגם 218: דלת סורג כנף בשילוב פרזול
559101
דגם 217: סורג ישר עם דוגמה משולבתאיך בוחרים סורגים לחלונות?

ממש כמו שכאשר אתם מעוניינים לרכוש מערכת אזעקה אתם מעוניינים לרכוש את המערכת הטובה ביותר, הרי שגם כאשר אתם עומדים בפני רכישת סורגים לחלונות ביתכם חשוב שתעמדו על ההבדלים השונים בין המוצרים ותבחרו את הטוב ביותר. כמובן שכאשר בוחרים מוצרים שכאלה יש חשיבות רבה גם לעיצוב שלהם, משום שמדובר בפריטים הצריכים להשתלב בעיצוב הכללי של ביתכם ולתת לכם את ההרגשה הטובה ביותר. על מנת להשיג סורגים לחלונות איכותיים במיוחד, אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן, חשוב מאוד לבחון את ההיצע ולקבל ייעוץ מאנשי מקצוע שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. כדאי מאוד לגשת למסגרייה המתמחה בייצור מוצרים מסוג זה, משום שאז תוכלו לקבל מוצר המותאם בצורה הטובה ביותר לחלונות ביתכם ולהעדפות האישיות שלכם, ראה סורגים מעוצבים.

סורגים מעוצבים – הגנה מסוגננת לכל פתח ופרצה

במסגריית לייבוביץ' אנו עוזרים לכם לצאת מן המסגרת: אם לצד האיכות של הסורג חשובה לכם גם צורתו, נשמח ליצור עבורכם סורגים מעוצבים דקורטיביים, המשלבים בתוכם דוגמאות, פרזולים, מוטות מפותלים ועוד. שילובים אלו שוברים את הקווים הישרים השגרתיים והמוכרים, ומספקים – במיוחד בחלונות הצופים לחצר יפה – מראה ויזואלי מרוכך ונעים יותר, המוסיף ולא גורע מעיצובו של הפתח. בהזמנת סורגים מעוצבים עבור חלונות ניתן לשלב גם "בטן" מעוגלת, היוצרת חלל להצבת אדניות צמחים.
 
ניסיוננו הרב בעבודות מסגרות ובבניית סורגים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו שפע של דוגמאות לסורגים מעוצבים בעיצובים שונים, כאשר הצורה אינה באה על חשבון האיכות: כל המוצרים היוצאים תחת ידינו מצטיינים בחוזקם, ועשויים ממתכת חסונה ואיכותית, העוברת גלוון למניעת חלודה. צוות המסגרייה המיומן מקדיש תשומת לב לכל פרט בייצורם של סורגים מעוצבים ובהתקנתם, על מנת לספק לכם את המוצר הטוב והחזק ביותר, לשיפור הבטיחות והביטחון בבית.
 
מחפשים איכות ועיצוב החקוקים בברזל? פנו אלינו להזמנת סורגים מעוצבים.
 

מסגריית לייבוביץ' מציעה לכם עיצובים מיוחדים עבור סורגים מכל הסוגים:

·         סורגים רגילים
·         סורגים מעוצבים
·         סורג מתקפל
·         סורגי הזזה
·         סורג בטן לחלונות עם אדנית
 
נשמח להציע לכם מבחר דוגמאות ועיצובים מעניינים, המשנים מקצה לקצה את המראה השגרתי ויוצרים סורגים מעוצבים ויפים יותר לבית ולדירה – שלצד המראה המיוחד יבטיחו גם את ביטחונכם וביטחון ילדיכם בנוסף ישנם גם מעקות ברזל שיעשו את העבודה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות הסורגים המעוצבים שלנו, צרו עמנו קשר עוד היום.

סורגים זה עניין של עיקרון

בוקר אחד אתם מחליטים כי אתם זקוקים לביטחון ולפרטיות הראויה. אתם שמים את ידכם על מוצר כזה או אחר אך לא באמת יודעים
מה הופך אותו להצלחה. רגע לפני שתבחרו את הביטחון הראוי, הענקנו לכם כמה תשובות באשר לשאלות המוצגות.

כיצד ניתן להשיב את הביטחון לסביבה האישית?

אם החלטתם על סורגים לבית או סורגים לחלונות, שהרי תצטרכו לוודא כי סוגי החומרים מהם עשויים הסורגים האלה והצבעים בהם הם נצבעו,
הינם עומדים בתקן והם חומרים מספיק חזקים, חומרים אשר ישמרו על תחזוקתו של הרכוש מתחילת הרכישה ועד סופה. תקלות אפשריות? לא
כאשר בוחרים סורגים לבית או לחלונות אשר יעשו את העבודה.

עכשיו, מהם השיקולים שיש לקחת בבחירת סורגים כאלה או אחרים?

שיקולים של בחירת סורגים מברזל או סורגים נפתחים, יבואו לידי ביטוי בעניין התפעולי. כאן השיקולים יהיו מעל לכל ויעניקו לסורגים את
המבנה המותאם ביותר לצרכים שלכם.  
מהו סורג נפתח?
סורג נפתח הינו סורג שנפתח כלפי חוץ ומאפשר נעילה ע”י מנעול. הוא לא מצריך שום מקום נוסף בצדדיו ומאידך דורש מרווח ראוי
לתפעול בעת פתיחה , משמש בעיקר במרפסת כביסה. התקנת סורגים תדרושנה מכם לקחת בחשבון גם את מיקום חבלי הגביסה.
מהו סורג מעוצב?
סורג מעוצב מביא את גדולתו בכך שהוא בנוסף לתפקידו להגן מכניסת פורצים לבית, משרה מראה נאה ואף מקשט את פתח החלון ומכאן
שראוי ויותקן בחזית הביניין או הבית.
מסקנה, בחרו את המקצועיים והאמינים ביותר להשלמת המשימה. כמו כן, ראוי מדי פעם לתחזק ולצבוע את הסורג כדי לשמור על
המראה ולמנוע חלודה.
ניתן להתקין את הסורגים בכל פתח בבית בו יש חלון או דלת.

למידע נוסף התקשרו עוד היום ואנו נשמח לספק לכם את כל התשובות בדרך אל הרכישה הנכונה.

מסגריית ליבוביץ לשירותכם!

מסגריית ליבוביץ מתמחה בייצור סורגים לחלונות באיכות גבוהה במיוחד ובעיצובים מרהיבים. המסגרייה עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובשיטות הייצור המתקדמות ביותר, על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממוצר איכותי שישמש אתכם לאורך זמן.

| סורגים לחלונות || סורגים מעוצבים || סורגים לבית || סורגים מתקפלים || סורג בטן |

מסגריית לייבוביץ' – סורגים ועוד מנוהלת על ידי מוטי ליבוביץ', איש מקצוע עתיר ניסיון ומיומנות, מתוך אהבה רבה למקצוע, לתכונותיו המיוחדות של הברזל וליצירה בו. מסגריה זו  ממוקמת בקיבוץ ניר אליהו (ליד כפר סבא) ומעסיקה צוות מסגרים מסורים, אשר רואים עצמם מחויבים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על שירות אמין ואדיב ועל עמידה בלוחות זמנים.
 
מסגרית לייבוביץ' ממשיכה מסורת חיה בת אלפי שנים של עיסוק במסגרות, כאשר כל מסגר מקפיד על עבודה קפדנית ויסודית על כל פרט. עם זאת, צועדת המסגריה עם הקדמה ועושה שימוש בשיטות העבודה של המאה ה-21 ובחומרים שונים, כדי ליצור עבור לקוחותיה את המוצרים הכי טובים.  
 
עבודתו של המסגר

העיסוק במסגרות דורש ידע לא מבוטל במגוון תחומים, לרבות תורת החומרים, שרטוט וקריאה של שרטוטים ותוכניות, שיטות מעשיות של ריתוך והלחמה, עבודה עם מתכות שונות וסטנדרטים                                                 
 
ליצירה של מוצרי מתכת שונים ועוד. בנוסף ללימודים התיאורטיים, על מסגר לעבור גם התנסות מודרכת ולהתנסות בעבודה מעשית, בטרם יוכל לצאת לדרכו העצמאית ולבצע עבודות עבור לקוחות.   
 

מסגרים מבצעים עבודות מתכת שונות, לרבות ייצור, תיקון ואחזקה של מוצרי מתכת. המסגר האומן יודע להביע בעבודתו, לא רק את ההיבט היישומי, אלא גם למזוג לעבודותיו היבט אומנותי, אשר מעניק לכל עבודה את הייחודיות שלה. לכל מוצר אותו מייצר המסגר יש אופי משלו, ובכל אחד אתגרים האופייניים לו. לכן, מרתק לראות מסגר בעבודה ולראות כיצד המתכות השונות מתמסרות לו והופכות למוצרי מתכת שימושיים, חזקים ויפים להפליא.         
עם מומחיות רבת שנים מבצעת מסגריית ליבוביץ' עבודות מסגרות מכל סוג, ומספקת פתרונות איכותיים לכל דרישה, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.
 
בין מגוון עבודות המסגרות אותן מבצעת מסגרית לייבוביץ':
גדרות ממתכות שונות
שערים חשמליים
שערים לבית
סורגים לחלונות
סורגים לבית
מעקות ברזל
סוככים ופרגולות
גלריות וקונסטרוקציות
מבני מתכת
דלתות כניסה
עבודות מסגר מיוחדות
סורגים
מחפשים מסגר?
בין אם דרוש לכם מסגר באופן חד פעמי או שעבודות מסגרות דרושות לכם באופן שוטף, בין אם מדובר בעבודה קטנה או בפרויקט רחב היקף, מסגריית לייבוביץ' תשמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות, וללוות אתכם לכל אורך הדרך.
 
מסגריית ליבוביץ' – איכות חקוקה בברזל  

התמחות - שערים חשמליים


סורגים – להביט החוצה בבטחה

בעיית הביטחון האישי וביטחון הרכוש הינה אחת הבעיות הבלתי פתורות הן במדינת ישראל והן בעולם כולו. מעשי התפרצות וגניבה הפכו לעניין שבשגרה וכל בית אב מחפש דרך למנוע או להפחית את הסיכוי לפגיעה ברכושו. אחת הדרכים המקובלות היא התקנת סורגים על הפתחים בבית שעלולים לקרוץ לפושעים וגנבים.

סורגים – חובת ההתקנה
סורגים נועדו בעיקר על מנת למנוע או לעכב את מי שמנסה להתפרץ למבנה מוגן כלשהו, ולרוב הם אכן עושים את העבודה. דיירי בתים פרטיים או צמודי קרקע מחויבים בהתקנת סורגים הן משום העובדה שהפריצה לבית חד קומתי או דו קומתי קלה יותר יחסית והן משום העובדה שבתים כאלה מרוחקים זה מזה, מה שנותן בידי אנשים חורשי רעה זמן רב יותר לבצע את זממם.

אבל החובה העיקרית מגיעה מכיוון חברות הביטוח, הדורשות התקנת סורגי בטיחות כתנאי להנפקת פוליסת ביטוח לבית. גם דיירי בתים משותפים הגרים בקומות התחתונות מחויבים על ידי חברות הביטוח בהתקנת סורגים, בדיוק מאותה סיבה. הקומות הראשונות הן בדרך כלל קומות הקורצות לפורצים וגנבים למיניהם, אם הן אינן מוגנות בסורגים.

סוגים שונים של סורגים
רבים טועים לחשוב שהתקנת סורגי ביטחון פוגעת בהכרח פגיעה קשה בחזות הבית ובמראה האסתטי שלו, ולא כך הדבר. אמנם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בולטים מדי ודי מכוערים, אבל בשנים האחרונות חלו שינויים המאפשרים אסתטיקה בצד ביטחון וכיום ניתן להתקין סורגים מיוחדים הניתנים לפתיחה, כך שהבית מוגן כשהם סגורים אבל אם בני הבית מעוניינים לפתוח את החלון לרווחה, הדבר ניתן להיעשות בלא קושי.

סורגים לבתי עסקים
הביטוח מחייב התקנת סורגים גם על חלונות ראווה, אשר חייבים להיות סגורים כאשר העסק איננו פעיל. ניסיון העבר מוכיח כי אלה מנעו לא פעם ניסיון התפרצות. מובן מאליו, עם זאת, ששום בעל עסק לא ישאיר חפצי ערך בוויטרינה, גם אם היא מוגנת.

התקנת סורגים חייבת להתבצע על ידי אנשים מקצוע מביני עניין. התקנה לא נכונה או לא איכותית תקל על הפושעים לבצע את זממם. התקנה מקצועית ונעילה נכונה בשיתוף עם אמצעי הגנה נוספים עשויה לתת מענה הולם לבעיית בטחון הרכוש.

מעקות הינם סמל לבטיחות וכולנו משתמשים בהם באופן
יום יומי גם מבלי לשים לב.
מעקות מעוצבים מברזל הם המעקות האיכותיים ביותר,


 


נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים