לוגו מסגריית ליבוביץ
 

כתבות בנושא שיפוצים ומסגרות

תקלות בדלתות

26/06/2016, 2:05 pm

במאמר זה נסביר אילו תקלות בדלתות מחייבות הזמנת מנעולן, ואיך נפתור בעצמנו את התקלות שאינן מחייבות הזמנת מנעולן


איך בונים ג'קוזי בבית?

01/06/2016, 1:54 pm

בנייה של ג'קוזי בבית מתבצעת בדרך כלל בחצר, בגינה, במרפסת או בגג. לכל בית יש מאפיינים שונים שמשפיעים על התשתית המתאימה עבור בניית ג'קוזי.


מהי פרגולה אלומיניום חשמלית?

01/06/2016, 1:48 pm

אלומיניום הוא חומר גלם איכותי שמשמש בשנים האחרונות לטובת בניית פרגולות חשמליות.


פיקוח בניה בפרויקט תמ"א 38 – מה חשוב לדעת

31/05/2016, 1:55 pm

בתקופה האחרונה כולנו יכולים לראות, ובוודאי מי שגר במרכז הארץ, שיש עליה משמעותית בפרויקטים של תמ"א 38, ובפרויקטים של תמ"א 38 מסוג 2, היינו פינוי בינוי.


איך לבחור נכון כיור לאמבטיה

03/05/2016, 4:30 pm

חובה לבחור כיור לאמבטיה תוך בחינה של מספר נושאים שמסייעים לכם לבחור את הכיור המתאים ביותר לעיצוב האמבטיה שלכם ולשימוש שלכם מהכיור


שלושת ליקויי הבניה הנפוצים ביותר בדירות ישנות

02/05/2016, 4:18 pm

בכל בדק בית בדירה ישנה מתגלים ליקויי בניה, ויש שלוש ליקויי בניה נפוצים יותר מאחרים. חשוב להכיר את אותם ליקויי במידה ומזמינים מהנדס בדק בית לדירה ישנה


עבודות בטון - ניסור, חיתוך וקידוח

01/05/2016, 4:00 pm

המאמר שלפניכם מפרט סוגים שונים של עבודות בטון, לרבות ניסור בטון, קידוח בטון וחיתוך בטון. קריאה מהנה


פיגום - איך נבחר ?

01/05/2016, 2:24 pm

כשבוחרים פיגום, מערכת צינורות פלדה המאפשרת לבצע עבודות בנייה בגובה, יש להתחשב בסוג הפיגום הדרוש ובקריטריונים נוספים לרבות הנוחות והגובה המאפיינים את הפיגום. מלבד זאת תידרשו לבצע סקר שוק ולברר מחירים. המידע המלא בפנים.


בדיקת רטיבות ואיתור נזילות - בעונת הגשמים אבל לא רק

01/05/2016, 10:38 am

אנחנו כבר לא במהלכו של גל גשמים, ומי שקיימות אצלו בבית, בדירה או בעסק בעיות רטיבות כבר הרגיש אותן בחורף. גם אם התעלמתם לרגע מאותם סימנים, וגם אם בחרתם להתחיל ולבדוק בקרב אנשי מקצוע, אנחנו ממליצים לעצור לרגע ולקרוא את הדברים הבאים


שיפוץ כללי במטבח ובחדר האמבטיה

27/04/2016, 11:48 am

ישנם שני סוגי שיפוצים פופולאריים אשר משדרגים כל דירה ובית פרטי. עבודות שיפוצים אלו הם שיפוצים כלליים במטבח וחדר האמבטיה


איטום גג לפני החורף

18/04/2016, 2:13 pm

לקראת עונת הקיץ, כדאי להיערך בהתאם ולאטום את הגג בביתכם על מנת שתוכלו להיערך בהתאם ומבעוד מועד לחורף. הכנו עבורכם מדריך לבחירה בחברה איטום מקצועית


מערכות לחימום הבית

10/04/2016, 9:26 pm

החימום התת רצפתי, מתאפיין בכמה מערכות עיקריות אשר אמונות על ההפעלה שלו, מערכת על בסיס חשמל, מערכת על בסיס נפט, מערכת בגז ומערכת משאבות חום, ככל ככל שהתקנת המערכת תהיה יקרה יותר כך עלות האחזקה והתפעול שלה, יהיו זולות יותר.


איטום גגות - יריעות ביטומניות

29/03/2016, 11:18 am

המאמר דן בסוגי איטום שונים, לרבות איטום באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות זיפות.


תיקון מרזבים

29/03/2016, 10:38 am

המאמר שלפניכם מפרט על מרזבים: למה הם משמשים, מתי נבחין שנדרש לתקן אותם ובאילו פעולות אפשר לנקוט בכדי למנוע אי תקינות שלהם.


ניסור בטון מקצועי ויעיל

29/03/2016, 10:35 am

המאמר שלפיכם מסביר מה החשיבות של ניסור בטון מקצועי ומפרט על שיטת ניסור בטון ביהלום.


 


| מסגרות || שערים חשמליים || סורגים || מעקות ברזל |

מסגריית לייבוביץ' – סורגים ועוד מנוהלת על ידי מוטי ליבוביץ', איש מקצוע עתיר ניסיון ומיומנות, מתוך אהבה רבה למקצוע, לתכונותיו המיוחדות של הברזל וליצירה בו. מסגריה זו  ממוקמת בקיבוץ ניר אליהו (ליד כפר סבא) ומעסיקה צוות מסגרים מסורים, אשר רואים עצמם מחויבים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על שירות אמין ואדיב ועל עמידה בלוחות זמנים.
 
מסגרית לייבוביץ' ממשיכה מסורת חיה בת אלפי שנים של עיסוק במסגרות, כאשר כל מסגר מקפיד על עבודה קפדנית ויסודית על כל פרט. עם זאת, צועדת המסגריה עם הקדמה ועושה שימוש בשיטות העבודה של המאה ה-21 ובחומרים שונים, כדי ליצור עבור לקוחותיה את המוצרים הכי טובים.  
 
עבודתו של המסגר

העיסוק במסגרות דורש ידע לא מבוטל במגוון תחומים, לרבות תורת החומרים, שרטוט וקריאה של שרטוטים ותוכניות, שיטות מעשיות של ריתוך והלחמה, עבודה עם מתכות שונות וסטנדרטים                                                 
 
ליצירה של מוצרי מתכת שונים ועוד. בנוסף ללימודים התיאורטיים, על מסגר לעבור גם התנסות מודרכת ולהתנסות בעבודה מעשית, בטרם יוכל לצאת לדרכו העצמאית ולבצע עבודות עבור לקוחות.   
 

מסגרים מבצעים עבודות מתכת שונות, לרבות ייצור, תיקון ואחזקה של מוצרי מתכת. המסגר האומן יודע להביע בעבודתו, לא רק את ההיבט היישומי, אלא גם למזוג לעבודותיו היבט אומנותי, אשר מעניק לכל עבודה את הייחודיות שלה. לכל מוצר אותו מייצר המסגר יש אופי משלו, ובכל אחד אתגרים האופייניים לו. לכן, מרתק לראות מסגר בעבודה ולראות כיצד המתכות השונות מתמסרות לו והופכות למוצרי מתכת שימושיים, חזקים ויפים להפליא.         
עם מומחיות רבת שנים מבצעת מסגריית ליבוביץ' עבודות מסגרות מכל סוג, ומספקת פתרונות איכותיים לכל דרישה, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.
 
בין מגוון עבודות המסגרות אותן מבצעת מסגרית לייבוביץ':
גדרות ממתכות שונות
שערים חשמליים
שערים לבית
סורגים לחלונות
סורגים לבית
מעקות ברזל
סוככים ופרגולות
גלריות וקונסטרוקציות
מבני מתכת
דלתות כניסה
עבודות מסגר מיוחדות
סורגים
מחפשים מסגר?
בין אם דרוש לכם מסגר באופן חד פעמי או שעבודות מסגרות דרושות לכם באופן שוטף, בין אם מדובר בעבודה קטנה או בפרויקט רחב היקף, מסגריית לייבוביץ' תשמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות, וללוות אתכם לכל אורך הדרך.
 
מסגריית ליבוביץ' – איכות חקוקה בברזל  

התמחות - שערים חשמליים


סורגים – להביט החוצה בבטחה

בעיית הביטחון האישי וביטחון הרכוש הינה אחת הבעיות הבלתי פתורות הן במדינת ישראל והן בעולם כולו. מעשי התפרצות וגניבה הפכו לעניין שבשגרה וכל בית אב מחפש דרך למנוע או להפחית את הסיכוי לפגיעה ברכושו. אחת הדרכים המקובלות היא התקנת סורגים על הפתחים בבית שעלולים לקרוץ לפושעים וגנבים.

סורגים – חובת ההתקנה
סורגים נועדו בעיקר על מנת למנוע או לעכב את מי שמנסה להתפרץ למבנה מוגן כלשהו, ולרוב הם אכן עושים את העבודה. דיירי בתים פרטיים או צמודי קרקע מחויבים בהתקנת סורגים הן משום העובדה שהפריצה לבית חד קומתי או דו קומתי קלה יותר יחסית והן משום העובדה שבתים כאלה מרוחקים זה מזה, מה שנותן בידי אנשים חורשי רעה זמן רב יותר לבצע את זממם.

אבל החובה העיקרית מגיעה מכיוון חברות הביטוח, הדורשות התקנת סורגי בטיחות כתנאי להנפקת פוליסת ביטוח לבית. גם דיירי בתים משותפים הגרים בקומות התחתונות מחויבים על ידי חברות הביטוח בהתקנת סורגים, בדיוק מאותה סיבה. הקומות הראשונות הן בדרך כלל קומות הקורצות לפורצים וגנבים למיניהם, אם הן אינן מוגנות בסורגים.

סוגים שונים של סורגים
רבים טועים לחשוב שהתקנת סורגי ביטחון פוגעת בהכרח פגיעה קשה בחזות הבית ובמראה האסתטי שלו, ולא כך הדבר. אמנם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בולטים מדי ודי מכוערים, אבל בשנים האחרונות חלו שינויים המאפשרים אסתטיקה בצד ביטחון וכיום ניתן להתקין סורגים מיוחדים הניתנים לפתיחה, כך שהבית מוגן כשהם סגורים אבל אם בני הבית מעוניינים לפתוח את החלון לרווחה, הדבר ניתן להיעשות בלא קושי.

סורגים לבתי עסקים
הביטוח מחייב התקנת סורגים גם על חלונות ראווה, אשר חייבים להיות סגורים כאשר העסק איננו פעיל. ניסיון העבר מוכיח כי אלה מנעו לא פעם ניסיון התפרצות. מובן מאליו, עם זאת, ששום בעל עסק לא ישאיר חפצי ערך בוויטרינה, גם אם היא מוגנת.

התקנת סורגים חייבת להתבצע על ידי אנשים מקצוע מביני עניין. התקנה לא נכונה או לא איכותית תקל על הפושעים לבצע את זממם. התקנה מקצועית ונעילה נכונה בשיתוף עם אמצעי הגנה נוספים עשויה לתת מענה הולם לבעיית בטחון הרכוש.

מעקות הינם סמל לבטיחות וכולנו משתמשים בהם באופן
יום יומי גם מבלי לשים לב.
מעקות מעוצבים מברזל הם המעקות האיכותיים ביותר,


 


נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים